webdolu
Online Keyif...

Samsung’dan Yeni Smart Monitör

34

Samsung Electronics QLED 8K Televizyonlarını piyasaya sürmesinin ardından şimdide akıllı monitörleri olan M7 ve M5 satışına başlayacağını duyurdu. Şu anda evde çalışan, öğrenen ve eğlence tüketen günümüzün tüketicilerinin yeni ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan Samsung Smart Monitor, güçlü mobil ve PC bağlantısı, uzak ev ofisi ve öğrenme özelliklerinin yanı sıra Samsung’un yerleşik Smart TV platformuna benzer kapsamlı bir eğlence merkezi olan Smart Hub’ı da bir araya getiriyor.

32 inç UHD M7 ve FHD M5 (32 inç ve 27 inç) monitörler, bir bilgisayara bağlanmadan içerik sunmalarına olanak tanıyan Tizen OS tabanlı akıllı hub’a sahiptir. Wi-Fi üzerinden internete bağlanabilirler ve YouTube, Netflix ve Hbo gibi OTT hizmetleri sunmaktadırlar..

Monitörlerler uzaktan erişim ve Microsoft Office 365 bulut hizmeti sunuyor ve ayrıca Bixby ses tanımayı destekleyen bir uzaktan kumanda ile birlikte geliyorlar. Uzaktan kumanda Sesli Asistan ya da SmartThings uygulaması ile uygulamalar arasında geçiş yapabilir, videoları kumanda edebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.
Monitörler ayrıca Samsung DeX, akıllı telefon yansıtma ve akıllı telefon ekranlarının monitöre yüklenmesini sağlayan dokunma görünümünü de destekler. Görüntü Kaynakları Arasında Otomatik Geçiş + özelliği ile monitörünüz yeni bağlanan cihazları kablosunu takar takmaz tespit eder ve doğru sinyali gösterir. Böylece menüde gezerek doğru girişi aramanıza gerek kalmaz. Ayrıca Apple AirPlay 2’yi de destekliyorlar. USB-C tipi bağlantı noktası üzerinden 65W şarj (yalnızca M7 için) ve 10 Gbps veri aktarım hızı sunar. Ayrıca USB 2.0 ve Bluetooth 4.2’ye sahiptir.
Gündüz veya gece fark etmeksizin hassas görüntü. Uyum Sağlayan Görüntü özelliği ortamdaki ışığı algılayan bir sensör yardımıyla parlaklığı otomatik olarak ayarlar. Yoğun gün ışığında bile karanlık sahneleri, gözlerinizi kısmanıza ve yormanıza gerek kalmadan rahatça izleyin .Monitörler içine yerleştirilmiş 2 kanallı 5W hoparlörlerle iyi bir ses deneyimi sunuyorlar.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More