webdolu
Online Keyif...

PORSCHE TASARIMI HUAWEI Mate 40 RS

28

 Huawei -Porsche ortaklığı üstün mükemmelliğe dönüştü. İnovasyona yönelik amansız bir tutkudan ilham alan PORSCHE DESIGN HUAWEI Mate 40 RS, teknolojik yetenek ve estetik keşfin cüretkar bir ifadesi. Bir spor otomobili ve gösterişli farları andıran aerodinamik bir biçime sahip olan telefonun arka kapağı, fütürist hayal gücünüzü daha da cezbedecek zarif kıvrımlarla hız ve hassasiyeti somutlaştırıyor.

Yüksek muvakametli nano teknolojili seramik malzeme motor sporlarının heyecan vericiliğini hayata geçiriyor. 88 derecelik Horizon Display  her bir tarafa yayılır ve bir bakışta gerçekçi görseller sunar.

   Yenilikçi yan dokunuş etkileşimi sizi sınırların ötesine taşıyarak gözleriniz ve parmaklarınızın geniş, engelsiz bir ekranda serbestçe dolaşmasına olanak tanır. 4400 mAh tamamen yeni 5G SoC pil kullanımını azaltırken, yeni bir güç, hız ve zeka alanı ortaya çıkarırken, kart genelinde verimliliği ve performansı artıran optimize edilmiş bir CPU mimarisine sahiptir.

Size keşfetme özgürlüğü sunan Ultra Vision Cine Kamera ile hayatınızın anlatıcısı olun. Karanlık da ve gün ışığında ihtişamı yakalayın. Yeni akıllı etkileşimler, sayısız sezgisel el hareketini yakalamak için eğitilmiş bir hareket sensörü sayesinde dikkat çekici bir kolaylıkla gezinmenizi sağlar. PORSCHE DESIGN HUAWEI Mate 40 RS ile, telefonunuzun  erişiminizin yalnızca size ait olduğunu bilerek her zaman içiniz rahat olacak. Yüksek algılayıcı 3D Yüz Tanıma Kilidi ve yüksek hassasiyetli Parmak İzi ile Kilit Açma sayesinde, önemli olan şeylerin anahtarı sizsiniz.

 

AğırlıkBoyutEkranİşlemciİşletim SistemiHafızaKamereBataryaBağlantı
Yaklaşık 234 g (pil dahil)7.67 inçOled 8 ÇekirdekliEMUI 11.012 GB RAM + 512 GB ROM50 mp arka-13mp ön4400 mAh5Gwlan, bluetooth, usb-c

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More