webdolu
Online Keyif...

Amazon ECHO SHOW 10 Robot Ekran

58

Amazon akıllı ekranının en son yinelemesi olan yeni Echo Show 10,  cihazla her etkileşimde bulunduğunuzda otomatik olarak dönen motorlu bir tabana yerleştirilmiştir, bir odada nerede olduğunuzu belirleyebilir ve her zaman ekranı iyi bir şekilde görebilmeniz için yüzünüze dönebilir. Ekranın sizi takip etmesine izin vererek, ekranda ne olduğunu görmek için geri dönmenize gerek kalmaz, ekran her zaman görüş alanı içindedir. Eco Show 10 ekran boyutu 10 inç olup konumunu ayarlamak için manuel olarak eğebilirsiniz.

Amazon Eco Show 10 video görüşmelerinde sizi çerçevede tutmak için motorlu tabanını ve yeni 13 megapiksel kamerada dijital kaydırma ve yakınlaştırmayı kullanır.Amazon Eco Show 10 yine amazon tarafından geliştirilen Alexa adlı yapay zekâ destekli sanal asistanı kullanır. Cihaz, sadece “Alexa” diyerek, ekrana dokunarak veya bir video izleyerek etkileşimde bulunduğunuzda hareket edecektir.

Ayrıca, Hulu ve Prime Video, Netflix şovlarını veya filmlerini sesinizi kullanarak arayabilir ve çekebilir ve bunları Echo Show 10’un ekranında izleyebilirsiniz. Bir video oynatılırken bir odada dolaşırken ekran da sizi gösterecek şekilde hareket eder, böylece ekranda ne olduğunu her zaman görebilirsiniz.

Amazon, Eco Show 10 motorun tamamen sessiz olduğunu ve cihazın ömrü boyunca dayanacağını söylüyor.  Şirket ayrıca Show 10’un yüzde 100 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş kumaş, yüzde 100 geri dönüştürülmüş döküm alüminyum ve yüzde 30 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik içeren “sürdürülebilir malzemelerle” yapıldığını söylüyor. Amazon Echo Show 10 satış fiyatı ise 250$ olarak belirlendi.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More