webdolu
Online Keyif...

Valorant-Video Oyunu

30

Türkiye de oyun meraklılarının Fortnite ve Pubg Mobile kadar sevdiği oyunlardan biri de şüphesiz  Valorant video oyun.  Amerika merkezli oyun yapım şirketi olan Riot Games, dünya çapında büyük ses getiren League and Legends ve daha sonrasında Teamfight Tactics, Legends of Runeterra, VALORANT, League of Legends: Wild Rift ile başarılarına devam etti.
Son zamanların popüler oyunu Valorant ise , “oyuncu birlikte 4 silah arkadaşının diğer 5 ajana karşı mücadele verdiği, oyuncuların her turda tek bir cana sahip olduğu taktiksel bir nişancılık oyunu” olarak tanımlanıyor. 13 turu alan ilk takım kazandığı heyecan verici bu oyun sadece nişancılık becerileriyle sınırlı değil. Üstün yetenekleri, strateji ve ustalıkla birleştirerek rakipleri şaşırtman gerekiyor; tabii tüm bunları yaparken bir yandan da bombayı (spike) kurmak veya etkisiz hâle getirmen de lazım.

Valorant oynamak için e-posta adresiniz ile kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca Facebook, google ve apple kullanıcı bilgilerinizlede giriş yapılabilmektedir. (Valorant Türkiye için tıklayın)

Valorant
Valorant Game

Valorant Silah

Bilgisayar Donanım Gereksinimleri

PC Windows 7/8/10 64-bit Ram 4 gb V ram 1 gb
FPS30 fps60 fps144+fps
CPUIntel Core 2 Duo E8400Intel i3-4150Intel Core i5-4460 3.2 ghz
GPUIntel hd 4000Geforce gt 730Gtx 1050 Ti

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More