webdolu
Online Keyif...

The Riftbreaker

82

Riftbreaker ™, Aksiyon-RPG öğeleri içeren bir temel oluşturma, hayatta kalma oyunudur. Boyutsal yarık yolculuğu yapabilen gelişmiş bir Mecha-Suit içinde seçkin bir bilim adamı / komandosunuz. Sayısız düşmanı kesip doğrayın. Hayatta kalmak için üssünüzü oluşturun, örnekler toplayın ve yeni icatlar araştırın.

Ana Özellikler:

 • TEMEL İNŞAAT – Göreviniz Dünya’ya iki yönlü bir yarık inşa etmektir. Bu, muazzam miktarda enerji gerektiren çok karmaşık bir girişim olacak. Basit güneş kollektörleri ve birkaç ton çelik yeterli olmayacak. Bu görevi tamamlamak için karmaşık bir madenler, rafineriler, enerji santralleri ve araştırma tesisleri zinciri kurmanız gerekecek.
   
 • KEŞİF – Galatea 37, Samanyolu’nun Sycorax kuşağında bilinmeyen bir gezegendir. Uzun mesafeli araştırmalar, yaşanabilir olduğunu ve kolonizasyon için mükemmel olduğunu tespit etti. Gezegen, dünyanın çeşitli yerlerinde bulunabilen nadir mineral ve maddelerle doludur. Çeşitli biyomlar sizi bilinmeyen fauna ve floranın yanı sıra sert hava koşullarıyla şaşırtabilir. İhtiyaç duyulan kaynakları rift teknolojisini kullanarak taşıyacak kaynak açısından zengin konumlarda yerel karakollar inşa edin.
   
 • SAVUNMA – Bu gezegendeki varlığınız fark edilmeyecek! Sektörünüzü kurduğunuzda ve doğal düzeni bozduğunuzda, dünya sizi bir tehdit olarak görmeye başlayacak. Savunmanızı geliştirin. Her geçen gün saldırılar güçlenirken duvarlar, bariyerler ve savunma kuleleri inşa edin. Varlığınızı ortadan kaldırmaya çalışan binlerce düşman yaratıkla karşılaşacaksınız.
   
 • HACK, SLASH, SHOOT – Bay Riggs, en büyük canavarları alt etmenize izin verecek güçlü silahlar ve yeteneklerle donatılabilir. Gezegeni keşfederken birçok düşman uzaylı yaratıkla yüzleşmeye hazır olmanız gerekecek.
   
 • ÖRNEKLER VE YABANCI YAPILAR TOPLAYIN – Düşmüş hayvanlar değerli araştırma örneklerini ve nadir kaynakları bırakacak. Yeni teknolojileri, binaları, silahları ve ekipmanları araştırmak ve üretmek için toplayabileceğiniz her şeyi kullanın. Ayrıca sensörlerinizi kullanarak araziyi keşfedebilir ve yeraltında gömülü hazine için kazı yapabilirsiniz.
   
 • ARAŞTIRMA – Topladığınız örnekleri, üssünüzü oluşturmanıza, savunmanızı geliştirmenize, Mecha-Suitiniz için yeni planlar geliştirmenize veya mevcut teknolojileri iyileştirmenize yardımcı olacak yeni teknolojileri araştırmak için kullanın.
   
 • CRAFT – Mr. Riggs tamamen özelleştirilebilir ve yükseltilebilir. Yeni parçalar ve silahlar yapmak için araştırdığınız planları kullanın. Üretim süreci için daha iyi malzemeler kullanmak, iyileştirilmiş özelliklere sahip dişli geliştirmeye neden olur. Her hazırlanmış eşyanın benzersiz özellikleri vardır.
   
 • ETKİLEŞİMLİ AKIŞ – Riftbreaker ™, piyasadaki en popüler akış hizmetleriyle yerleşik entegrasyona sahiptir. Akışın izleyicileri oyuna birden fazla seçenekle aktif olarak katılabilir, örneğin yeni düşman dalgaları göndermek için oy vermek, kasırga gibi çevresel felaketler yaratmak veya kaynak bağışlamak.
   
 • SCHMETTERLING ENGINE – Bu oyun, daha önce X-Morph ™: Defence and Zombie Driver ™ ‘ı oluşturmak için kullanılan EXOR Studio’nun şirket içi geliştirilmiş Schmetterling ™ 2.0 motorunun en son yinelemesi kullanılarak oluşturulmuştur. Akıcı bir oyun deneyimi sunmaktan ve donanımınızın tüm özelliklerini kullanmaktan gurur duyuyoruz: sınırsız kare hızı, geniş ekran monitörler için destek, özelleştirilebilir kontroller ve daha fazlası.
Sizin göreviniz Dünya’ya iki yönlü bir yarık inşa etmektir. 
Çok karmaşık bir buluştur ve çok büyük miktarda enerji gerektirir. 
Basit güneş kollektörleri ve birkaç ton çelik yeterli olmayacak. 
Bu görevi tamamlamak için karmaşık bir madenler, rafineriler, enerji santralleri ve araştırma tesisleri zinciri kurmanız gerekecek.
Bu gezegendeki varlığınız fark edilmeyecek. 
Sektörünüzü kurduğunuzda ve doğal düzeni bozduğunuzda, dünya sizi bir tehdit olarak görmeye başlayacak. 
Savunmanızı geliştirin. 
Her geçen gün saldırılar güçlenirken duvarlar, bariyerler ve savunma kuleleri inşa edin. 
Varlığınızı ortadan kaldırmaya çalışan binlerce düşman yaratıkla karşılaşacaksınız.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 8.1
 • İşlemci: Intel i5 gen 2 veya AMD Bulldozer {4 çekirdek)
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GTX 750 2GB veya AMD R7 265 2GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı
steam yükle

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More