webdolu
Online Keyif...

PUBG, PUBG Mobile Microsoft Azure üzerinde çalışacak

34

Popüler mobil oyun PUBG Mobile artık Microsoft’un Azure bulut platformunda barındırılacağını duyurdu. PUBG Mobile da dahil olmak üzere PUBG, resmi olarak daha fazla güvenlik ve gizlilik vaat eden Microsoft Azure’a geçiyor.PUBG Mobile’ın haklarını elinde bulunduranGüney Koreli şirket Krafton Inc, Amerikan teknoloji deviyle bir anlaşma yaptığını duyurdu ve Krafton ve yan şirketleri tarafından “doğrudan işletilen” ürünlerin Microsoft’un web sitesinde barındırılacağını söyledi. Microsoft Azure, bugün dünyanın en büyük platformlarından biridir. Minecraft gibi birçok büyük oyun ve hizmete ev sahipliği yapıyor.   

PUBG özellikle Android ve iOS’taki mobil bağlantı noktasıyla oldukça büyük bir oyuncu tabanını koruyor.  Bir süre önce “PUBG Mobile” için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bazı hataları giderirken, aynı zamanda gizlilik ve güvenlik önlemleri de getirdi. Ek olarak, son güncelleme “PUBG Mobile” ın büyük oyun boyutu sorununu çözdü. Yeni değişiklikle oyuncular, büyük miktarda alan tasarrufu sağlamak için kurulumları özelleştirebilirler. Bu, mobil cihazlarında hafızası düşük olan bazı oyuncular için her zaman bir sorun olmuştu.

PUBG Mobile” oyuncuları artık yama kurulumlarını ihtiyaçlarına göre özelleştirebilir. Geliştiriciler artık oyuncuların mobil cihazlarında kullanılan yerden tasarruf edebilecekleri dört kategori sunuyor. Maalesef bu özellik şu anda yalnızca Android cihazlarda kullanılabilmektedir.

“PUBG Mobile” oyuncuları, tercihlerine göre modları ve diğer özellikleri istedikleri haritayı yükleyebilir veya indirebilirler. Artık ihtiyaç duydukları bazı özellikleri silebilir ve düzenleyebilirler. “PUBG Mobile” artık indirilmesi gereken temizleme ve yama indirme içeriği içinde öneriler sunuyor.

Android kullanıcıları için “PUBG Mobile” ın hafif özelliği, oyunda gereken 2 GB orijinal boyuttan% 70 daha az olan 610 MB gerektirir. Mobil cihazların alanından tasarruf etmenin yanı sıra, oyuncuların çok daha akıcı bir oyun oynamasına da olanak tanır. Dahası, optimize edilmiş indirme ve güncelleme hızını ve indirme eşiğini düşürür.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More