webdolu
Online Keyif...

Zincirlerinizi Kırın ve Gerçek Gibi Oynayın-OCULUS QUEST 2

49

Facebook Teknoloji Oculus Quest ‘in den sonra şimdi de Oculus Quest 2 ile VR dünyasında karşımıza çıkmakta.
Bu yeni ürün “Hayranlık uyandıran oyun ve deneyimleri benzersiz özgürlükle keşfedin ” sözleriyle müşterilerin beğenisine sunuldu.

Oculus Quest 2 VR gözlük, son teknoloji el takibiyle birlikte yeniden tasarlanan Oculus Touch mükemmelleştirilmiş hareket olanağı sunuyor. Kurulum oculus mobil uygulaması, oculus gerçek görüntü ve gözetmen ile bir araya getirerek kurulumu basitleştiriyor. PC VR uyumlu ve kolay kurulum özelliği. 6GB RAM ve yeni Qualcomm® Snapdragon™ XR2 gelişmiş çokhızlı işlemcisi ile birlikte akıcı bir performans sunuyor.
Her bir göz için 1832×1920 piksel ile muhteşem çözünürlük sunmakta olup;. İyileştirilmiş netlikle, hareket halinde olmanız veya sabit durmanız fark etmeksizin odaklanmaya devam edebiliyorsunuz. Konuma dayalı 3 boyutlu sinematik ses sunan dahili hoparlörlerle sesleri her yönden duyun.Başlık yansıtma özelliği ile Uyumlu bir TV’ye veya Oculus mobil uygulamasına doğrudan yansıtarak arkadaşlarınızı da VR dünyalarına taşıyabilirsiniz.
Facebook Tarafindan Destekleni̇r; Quest 2’ye giriş yapmak için Facebook hesabınız gerektiğinden, arkadaşlarınızla VR’da buluşmanız ve dünyanın dört bir yanındaki toplulukları keşfetmeniz çok kolay. İster kendi kimliğinizle keşfedebilir, ister benzersiz bir VR profili oluşturarak yeni bir ad seçebilirsiniz.
Population:One, Epic Roller Coasters, Onward,The Walking Dead: Saints & Sinners ve Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge gibi oyunlar ile uyumlu.
Quest 2 için depolama 64 gb ve 256 gb seçenekleri mevcut olup; kutusunda Sanal Gerçeklik Başlığı,İki Touch Kumandası, Şarj Kablosu, Güç Adaptörü ile birlikte gelmektedir. Satış fiyatı 299$-399$ .

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More