webdolu
Online Keyif...

FORTNITE Sıfır Noktası

42

Av başladı. Epic Games tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen çevrimiçi video oyunu Fortnite‘in 2.bölüm 5.sezonu Point Zero yayınlandı. Yeni sezonun hikayesi de ayrı ayrı bir hikaye fragmanı yayınlandı.

Galactus, haritanın ortasındaki Sıfır Noktasını etkinleştirdikten sonra Fortnite, 5. sezon için bazı önemli harita değişiklikleriyle geri döndü, bu da tam da bu sezonun adı olacak.Bu, mevcut bazı gerçeklikleri Bölüm 2’de bir araya getirdi ve oyun, sezonun ilk birkaç görevinin bir parçası olarak bu yeni (ve bazı eski) yerleri kendiniz keşfetmenizi istiyor. Üç yeni alan cikissak cikuseznm, stealthy stronghold and hunters havenoyuna eklendi.5. sezonda weaty Sands ve Retail Row gibi eski klasik yerlerden bazıları yer alacak.

Bu yeni bölgelerden birkaçını belirli savaş geçiş görünümlerine atarsak, burası Mave’nin avlanma alanı olabileceği yeni bir Jurassic Park görünümlü alan. Tam olarak yeni bir biyom olmayan, ormanda kutulu bir bölge, ancak hepsini keşfetmek için ilginç bir yer. Başkalarının döngüden kaçmasını engellemek için mandalorlu gibi gerçekliklerin en büyük avcılarını görevlendiren ajan jonesy’ye katıl. eski bir arenada onur için savaş, yeni karakterlerden ödüller al ve yeni güçlü ve egzotik silahları dene.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More